Witam. Poczytałem trochę i napisze co chcę.
Temperatury nastawiane za pomocą głowic na grzejnikach osobno w każdym pomieszczeniu. Przy odpowiedniej temperaturze w pokoju grzejnik nie grzeje a przy obniżeniu temperatury grzejnik zaczyna grzać i załącza się kocioł.
Czy muszę stosować głowica regulowana + termostat na ścianie czy jest dwa w jednym?
Jak sterować kotłem by się włączał tylko gdy potrzeba?
Moja instalacja to rurki miedziane + grzejniki naścienne + kocioł dwu funkcyjny vaillant z termostatem na ścianie w przedpokoju.
Dobrze gdyby cały system można było podglądać ze smartfona czy komputera połączonego z internetem.
Temperatury nastawiane za pomocą głowic na grzejnikach osobno w każdym pomieszczeniu. Przy odpowiedniej temperaturze w pokoju grzejnik nie grzeje a przy obniżeniu temperatury grzejnik zaczyna grzać i załącza się kocioł.
Czy muszę stosować głowica regulowana + termostat na ścianie czy jest dwa w jednym?
Jak sterować kotłem by się włączał tylko gdy potrzeba?
Moja instalacja to rurki miedziane + grzejniki naścienne + kocioł dwu funkcyjny vaillant z termostatem na ścianie w przedpokoju.
Dobrze gdyby cały system można było podglądać ze smartfona czy komputera połączonego z internetem.