Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Touchpad HP ProBook 6560b

16 Mar 2019 11:03 243 4
  • Poziom 1  
    Witam od pewnego czasu mam problem z touchpadem a mianowicie nie mogę go nijak wyłączyć.Mój laptop to HP ProBook 6560b.Wszędzie jest napisane że trzeba kliknąć w przycisk na touchpadzie lecz on nie działa w dodatku powinien świecić.Odinstalowywanie z listy urządzeń też nie pomaga.Strasznie mi to przeszkadza np podczas pisania.Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 29  
    Jeżeli chcesz go całkiem wyłączyć, bo na stałe korzystasz z zewnętrznej myszki, to touchpad da się wyłączyć w BIOSie komputera.

Brak możliwości wyłączenia dedykowanym przyciskiem, może być spowodowany brakiem właściwych sterowników lub uszkodzeniem samego przełącznika.
  • Poziom 38  
    _-_Andrzej_-_ napisał:
    Odinstalowywanie z listy urządzeń też nie pomaga.
    Takiego sterownika https://support.hp.com/pl-pl/drivers/selfserv...560b-notebook-pc/5045605/swItemId/ob-193634-1 ?
    Co to za system ?
    Płytka działa na całym obszarze - szczególnie tam gdzie ma się ją wyłączać ?
    Tam w ogóle działa ? Ja mam klawisz, ale wcześniej miałem uszkodzoną płytkę, dotyk zanikał na 1/3 w kierunku rogów płytki. No to na pewno by nie działało.

Touchpad HP ProBook 6560b
    Nie wiem czy dell lepszy, ale ma takie coś.