Witam kolegów.
Reguluje zawory w motocyklu i niepokoi mnie wygląd łańcucha rozrządu. Łańcuch nie stukal. Ile zostało naciągu jeszcze nie sprawdziłem ale pewnie nie duzo ponieważ :
Wyczuwalny luz łańcucha rozrządu pomiędzy ogniwami.
Luz będzie miał jakieś 0,5mm na ogniwie więc jak poniże go razy 100 to wydaje się sporo.
Czy taki łańcuch podlega wymianie bez większych rozważań?
Reguluje zawory w motocyklu i niepokoi mnie wygląd łańcucha rozrządu. Łańcuch nie stukal. Ile zostało naciągu jeszcze nie sprawdziłem ale pewnie nie duzo ponieważ :
Wyczuwalny luz łańcucha rozrządu pomiędzy ogniwami.
Luz będzie miał jakieś 0,5mm na ogniwie więc jak poniże go razy 100 to wydaje się sporo.
Czy taki łańcuch podlega wymianie bez większych rozważań?