Witam,
mam problem z pralką Bosch j.w., mianowicie podczas każdego programu obraca bębnem tylko raz co kilka minut.
Silnik: szczotki wymienione, działa na krótko.
Silnik podpięty, pasek zdjęty, obraca raz.
Triak wymieniony, diody ok., przekaźnik silnika wymieniony. Wodę pompa podaje jak i odpompowuje, natomiast cały czas jest problem z obrotem silnika. W płytce brak przepaleń, zimne luty poprawione.
Proszę o pomoc.
mam problem z pralką Bosch j.w., mianowicie podczas każdego programu obraca bębnem tylko raz co kilka minut.
Silnik: szczotki wymienione, działa na krótko.
Silnik podpięty, pasek zdjęty, obraca raz.
Triak wymieniony, diody ok., przekaźnik silnika wymieniony. Wodę pompa podaje jak i odpompowuje, natomiast cały czas jest problem z obrotem silnika. W płytce brak przepaleń, zimne luty poprawione.
Proszę o pomoc.