logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Programy do podkręcania - Nie wiem czy powinienem jeden usunąć

darekcichy93 07 Kwi 2019 16:45 390 1
REKLAMA
  • #1 17891540
    darekcichy93
    Poziom 5  
    Posty: 14
    Ocena: 2
    Witam, mam takie pytanie. Mam kartę graficzną GTX 1050 Ti od Palita i razem ze sterownikami mam zainstalowany ich program Thunder Master do overlockingu. Podkręcać sprzętu nie zamierzam, ale chciałem ograniczyć liczbę fpsów w grach żeby były stałe. Do tego celu bardziej spodobał mi się program MSI Afterburner. Czy te 2 programy się nie wykluczają, jak np. 2 antywirusy? Ale z drugiej strony zastanawiam się czy ten Thunder Master nie jest do czegoś potrzebny i może nie powinno się go odinstalowywać. Czy mógłby mi ktoś doradzić co powinienem zrobić?
  • REKLAMA
  • #2 17891598
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA