Witam, mam takie pytanie. Mam kartę graficzną GTX 1050 Ti od Palita i razem ze sterownikami mam zainstalowany ich program Thunder Master do overlockingu. Podkręcać sprzętu nie zamierzam, ale chciałem ograniczyć liczbę fpsów w grach żeby były stałe. Do tego celu bardziej spodobał mi się program MSI Afterburner. Czy te 2 programy się nie wykluczają, jak np. 2 antywirusy? Ale z drugiej strony zastanawiam się czy ten Thunder Master nie jest do czegoś potrzebny i może nie powinno się go odinstalowywać. Czy mógłby mi ktoś doradzić co powinienem zrobić?