logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Peugeot 206 nie kręci rozrusznikiem przez stacyjkę. Upalony pin w kostce BSI.

natsu12 08 Kwi 2019 12:22 9177 5
REKLAMA
  • #1 17893138
    natsu12
    Poziom 12  
    Posty: 177
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    Dzień Dobry,


    Mam problem ze swoim Peugotem 206 1.1 2001r. Nie reaguje na przekręcenie stacyjki, zapalają się wszystkie kontrolki, ale jak chcę odpalić to gaśnie zegar i słychać przekaźnik w module BSI. Jedne pin w module BSI się upalił kostka została wymieniona na nową. Samochód odpala na pych, rozrusznik kręci jak mu się poda plus, obecnie odpalam kablem który wkładam do zapalniczki. Myślałem, że to wina BSI, ale po wymianie nic się nie poprawiło, wręcz pogorszyło bo samochód kręci za pomocą tego kabla ale nie odpala. Wymieniłem również kostkę stacyjki i nic. Proszę o pomoc gdzie mam szukać usterki.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 17893169
    andrzej20001
    Poziom 43  
    Posty: 17767
    Pomógł: 1574
    Ocena: 6651
    Rozrusznikiem steruje BSM pod maską i tam też jest bezpiecznik od niego . Zrób zdjęcie co wymieniono.
  • REKLAMA
  • #3 17899556
    natsu12
    Poziom 12  
    Posty: 177
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    Ok jak będę w domu to zrobię.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 17899628
    pepe150
    Poziom 36  
    Posty: 2721
    Pomógł: 288
    Ocena: 939
    A przy wymianie BSI były kodowane kluczyki?
  • REKLAMA
  • #5 17900120
    natsu12
    Poziom 12  
    Posty: 177
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    Tak był kodowany.
  • #6 17929536
    natsu12
    Poziom 12  
    Posty: 177
    Pomógł: 3
    Ocena: 1
    Witam,

    po długiej zabawie z BSI i BSM, udało się naprawić zapłon, Pomogła wymiana i zaprogramowanie nowego BSI dziękuję wszystkim za pomoc temat zamykam.
REKLAMA