Dzień Dobry,
Mam problem ze swoim Peugotem 206 1.1 2001r. Nie reaguje na przekręcenie stacyjki, zapalają się wszystkie kontrolki, ale jak chcę odpalić to gaśnie zegar i słychać przekaźnik w module BSI. Jedne pin w module BSI się upalił kostka została wymieniona na nową. Samochód odpala na pych, rozrusznik kręci jak mu się poda plus, obecnie odpalam kablem który wkładam do zapalniczki. Myślałem, że to wina BSI, ale po wymianie nic się nie poprawiło, wręcz pogorszyło bo samochód kręci za pomocą tego kabla ale nie odpala. Wymieniłem również kostkę stacyjki i nic. Proszę o pomoc gdzie mam szukać usterki.
Mam problem ze swoim Peugotem 206 1.1 2001r. Nie reaguje na przekręcenie stacyjki, zapalają się wszystkie kontrolki, ale jak chcę odpalić to gaśnie zegar i słychać przekaźnik w module BSI. Jedne pin w module BSI się upalił kostka została wymieniona na nową. Samochód odpala na pych, rozrusznik kręci jak mu się poda plus, obecnie odpalam kablem który wkładam do zapalniczki. Myślałem, że to wina BSI, ale po wymianie nic się nie poprawiło, wręcz pogorszyło bo samochód kręci za pomocą tego kabla ale nie odpala. Wymieniłem również kostkę stacyjki i nic. Proszę o pomoc gdzie mam szukać usterki.