Witam,mam taki problem,że wczoraj utknął mi kluczyk w stacyjce.Tak mi pomagali,ze odpalali i gasili myśląć,że kluczyk wyjdzie.Dzisiaj naprawilam stacyjke i okazało się,że rozrusznik nie działa.Czy rozrusznik jest do wymiany czy szczotki jedynie sie zacięły?a może wstrząs pomoże?
Dodano po 2 [minuty]:
a i prąd jest.
Dodano po 2 [minuty]:
a i prąd jest.