Witam, mam taka sprawe. Chciałbym zbudowac sobie prosty (z naciskiem na PROSTY) przedwzmacniacz do mikrofonu, który mógłbym podłaczyć do komputera. Mam w domu dwa mikrofony - dynamiczny i pojemnościowy i chciałbym podłaczyć jeden z nich do kompa. Dotychczas podłaczałem mikrofon bezpośrednio, ale sygnał z niego był bardzo cichy i musiałem znacznie pogłaśniać wzmacniacz, do ktorego mam podłączonego kompa
bardzo prosze o jakiś prosty i w miare niedrogi schemat przedwzmacniacza do mikrofonu. Z gory dziekuje.