Witam wszystkich.
Proszę o pomoc bo mam problem z immobilizerem w YARIS. Jest uszkodzony i nie mogę go uruchomić. Jeżeli jest możliwość zablokowania go w jakiś sposób, to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Proszę o pomoc bo mam problem z immobilizerem w YARIS. Jest uszkodzony i nie mogę go uruchomić. Jeżeli jest możliwość zablokowania go w jakiś sposób, to proszę o pomoc.
Pozdrawiam.