logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Rejestrator hikvision - brak obrazu przez p2p w aplikacji

drramzez 30 Kwi 2019 18:45 1803 4
  • #1 17935623
    drramzez
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 2
    Witam, mam maly problem dodam, ze pierwszy raz zdarzyla mi sie taka sytuacja. Rejestrator hika Ds 7108HQHI-K1 . Podglad przez telefon hik-connect w rejestratorze wybralem konfiguracje p2p (konto na hik -connect)oraz opcje dhcp . Przez pierwsze dwa dni bylo wszystko ok , ale teraz nie ma podgladu na zywo i jest komunikat ezviz service error 25405, dodam ze przy zdalnym odtwarzaniu nie ma problemu - nagrania wskakuja bez problemu .. Nie mam tylko podgladu na żywo... Mial ktos z was taka sytuacje ? Wywalenie rejestrator z konta i ponownie dodanie nic nie daje.
  • #3 17935827
    drramzez
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 2
    Na innych telefonach to samo.. W ivms 4200 nie sprawdzalem. Tak sie zastanawiam, czy to nie wina portów ? Moze dostawca Internetu blokuje cos ... Chodz nie wiem, czy przy łączeniu sie przez chmurę, porty maja znaczenie ?
  • #4 17935833
    dawidedziu
    specjalista-kamery przemysłowe
    Posty: 3006
    Pomógł: 500
    Ocena: 642
    Tak szczerze powiedziawszy to nie wiem, bo nigdy nie miałem z tym problemów - nie musiałem ich zmieniać. Dla testów zmień porty na jakieś inne, może da to jakiś efekt...
    Jakiego masz dostawcę?
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • #5 17935968
    drramzez
    Poziom 10  
    Posty: 21
    Ocena: 2
    Net radiowy.. Wpadl mi pomysl .. Zabiorę rejestrator do kumpla, on ma światłowód jeśli dalej nie będzie podgladu na żywo to bedzie ewidentnie wina urządzenia. Jesli będzie to czyli cos z netem .
REKLAMA