Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki Xiaomi z dobrym aparatem?

07 Maj 2019 09:32 153 8
  • Poziom 14  
    Obecnie posiadam Redmi Note 4.
    Wszystko jest ok oprócz aparatu.
    Praktycznie każde zdjęcie zrobione bez lampy błyskowej jest rozmazane nawet gdy staram się nie ruszać telefonem.
    Z lampą jest ok oprócz przypadków gdy następuje brak synchronizacji migawki z fleszem i wychodzi całkowicie ciemne zdjęcie ale to już inna sprawa.
    Chciałbym robić zdjęcia w naturalnym oświetleniu więc pytanie który telefon ze stajni Xiaomi ma dobry aparat niewymagający włączania lampy aby zdjęcie było ostre i wyraźne. Przedział cenowy to około 700zł.

• Poziom 40  
    koniu.18 napisał:
    Przedział cenowy to około 700zł.

Żaden.
    Nie wiem czemu ludzie w tych czasach wymagają dobrych podzespołów od telefonów za 700 zł. Proszę nie robić sobie żartów.
    Redmi Note 4 kosztuje 700 zł i jeśli ma słaby aparat, to myślisz, że jakiś inny za 700 zł będzie miał lepszy?
    Xiaomi to nie organizacja charytatywna.

Xiaomi mi9 SE ma bardzo dobry aparat, ale kosztuje 1400 - 1500 zł (CO I TAK JEST BARDZO NISKĄ CENĄ).

• Poziom 40  
    https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-s7-g...m=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Każdy w granicach 700 zł ma widoczne ślady użytkowania, no ale aparat lepszy od tanich xiaomi.
    Ogólnie to xiaomi nigdy nie słynęło z dobrych aparatów, dopiero mi 8 i teraz mi 9 zdecydowanie poprawiły jego jakość.
  • Poziom 14  
    Tomequ123 napisał:
    koniu.18 napisał:
    Przedział cenowy to około 700zł.

Żaden.
    Nie wiem czemu ludzie w tych czasach wymagają dobrych podzespołów od telefonów za 700 zł. Proszę nie robić sobie żartów.
    Redmi Note 4 kosztuje 700 zł i jeśli ma słaby aparat, to myślisz, że jakiś inny za 700 zł będzie miał lepszy?
    Xiaomi to nie organizacja charytatywna.

Xiaomi mi9 SE ma bardzo dobry aparat, ale kosztuje 1400 - 1500 zł (CO I TAK JEST BARDZO NISKĄ CENĄ).

Note 4 za 700?? Półtora roku temu kupiłem dwie sztuki (dla siebie i żony) po 649zl. Nówki ze sklepu z polskim softem i gw24. Nie wiem skąd wziąłeś takie ceny...

Xiaomi a nie np. Samsung dlatego iż wytrzymuje 2 dni bez ładowania... Miałem kilka wcześniejszych Samsungów i bateria je dyskwalifikuje.

Proszę o posty na TEMAT a nie dyskusja co gdzie jak dlaczego itd. Z góry dziękuję.

• Poziom 40  
    koniu.18 napisał:
    Note 4 za 700?? Półtora roku temu kupiłem dwie sztuki (dla siebie i żony) po 649zl.

649 zł a 700 zł, duża różnica...
    Poza tym: https://www.ceneo.pl/49588124 (oczywiście nie jest tyle warty, ale to inna sprawa)

koniu.18 napisał:
    Xiaomi a nie np. Samsung dlatego iż wytrzymuje 2 dni bez ładowania... Miałem kilka wcześniejszych Samsungów i bateria je dyskwalifikuje.

Nie masz pojęcia o telefonach i parametrach, które wpływają na czas pracy na baterii.

A co do tematu - dostałeś dwie odpowiedzi, które ten temat kończą.
  • Poziom 14  
    Primo to ja decyduję kiedy kończy się temat więc lepiej skończ być tak ordynarny bo przy takiej rozmowie "na żywo" mógłbyś kogoś bardzo zdenerwować i się o tym przekonać.

Druga rzecz geniuszu to nie napisałem że ma to być nowy telefon więc naucz się czytać ze zrozumieniem i z łaski swojej zamknij się!

Resztę forumowiczów zachęcam do rozmowy a przemądrzałemu tomeczkowi dziękuję i życzę wesołego.

Chamstwa nienawidzę

Dodano po 1 [minuty]:

Tino użytkowłeś tego S7?
  • Admin grupy GSM
    koniu.18 napisał:
    Primo to ja decyduję kiedy kończy się temat

Nie do końca tak jest, gdyż na forum o takich rzeczach decydują też moderatorzy.

koniu.18 napisał:
    skończ być tak ordynarny

Poprzednik nic takiego nie napisał co by można uznać za obraźliwe lub napastliwe.

Natomiast za ten wpis otrzymujesz upomnienie gdyż jest co najmniej nie na miejscu. A nawet można uznać go za groźbę.

koniu.18 napisał:
    skończ być tak ordynarny bo przy takiej rozmowie "na żywo" mógłbyś kogoś bardzo zdenerwować i się o tym przekonać.

Dyskusja na tą chwilę zostaje zamknięta. Jak chcesz wrócić do niej to ochłoń i za 3 dni przypomnij mi na PW abym odblokował temat.