Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Ariston Hotpoint WMG 922 - zablokowane drzwiczki

15 Maj 2019 10:17 105 4
  • Poziom 2  
    Dzień dobry.
    Nie znalazłem takiego problemu na forum stąd moja prośba o rozwiązanie problemu z pralką, zablokowane drzwiczki, nie można otworzyć nawet awaryjnie, cięgno zostało w ręku.
    Może jakieś pomysły? Za sugestię i pomoc będę wdzięczny.
    Pozdrawiam Andrzej
  • Poziom 2  
    Nie, nie można otworzyć drzwiczek są zablokowane na stałe. Prawdopodobnie trzyma elektrozamek :(

Dodano po 2 [minuty]:

varga janos napisał:
    Hello !
    If the machine plug is unplugged, can the door be opened after ten minutes?
    You don't have water in it?
    Does your machine have a mechanically opening door?

Nie, nie można otworzyć drzwiczek są zablokowane na stałe. Prawdopodobnie trzyma elektrozamek :(
    No, you can not open the door are locked permanently. He probably holds the electrolock :(
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Hello !
    (This is a front-loading washing machine. ) Do you see water in it? Did you drop all the water after removing the filter?

Dodano po 21 [minuty]:

Hello !
    If there is no water in the washing machine. Unplug the washing machine! Remove the discs! Use a tool inside the washing machine. Open the door! Take care! Do not break the door handle! Good luck with that !
  • Poziom 2  
    Hi,
    Theres no water in the washing machine and its unplugged - cant open it using force and by pulling the handle. The extra band to open the door mechanically is disc-located. Which discs are you talking about? Can you please elaborate... Thanks

Dodano po 41 [minuty]:

https://youtu.be/J7vzWGMvfOM
    pod tym linkiem jest rozwiązanie problemu otwarcia drziwiczek w pralce.
    teraz pozostało mi kupić nowy uchwyt do otwierania drzwiczek. obecny po prostu się zużył, pękł plastik.
    @varga janos Thank you for your help.
    dzięki za pomoc, i chyba zamykam temat.
    Pozdrawiam :)