Witam,
Mam problem ze spienianiem mleka. Po wyczyszczeniu dyszy spieniania zrobi ze 3-4 cappuciono z super spienionym mlekiem a później coraz gorzej...
Na forum ktoś miał podobny problem i po wymianie 2oringow i zębatki zaczęło działa prawidłowo.
Czy ktoś ma wiedzę gdzie u nas w kraju mogę kupić jaki zestaw jak w poniższym linku ??
https://schultz-schultz24.de/WARTUNGSSET-CAPPUCCINATORE-PRIMEA-11006010-94934
Mam problem ze spienianiem mleka. Po wyczyszczeniu dyszy spieniania zrobi ze 3-4 cappuciono z super spienionym mlekiem a później coraz gorzej...
Na forum ktoś miał podobny problem i po wymianie 2oringow i zębatki zaczęło działa prawidłowo.
Czy ktoś ma wiedzę gdzie u nas w kraju mogę kupić jaki zestaw jak w poniższym linku ??
https://schultz-schultz24.de/WARTUNGSSET-CAPPUCCINATORE-PRIMEA-11006010-94934