Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Opel Vectra C 1.9 cdti 2006r - Nie odpala

adamski123 22 May 2019 19:35 1806 6
    adamski123
    Level 20  
    Witam kolegów trafił do mnie wyżej wymieniony samochód jeżdżący z zabitym pdefem ledwo co przyjechał tak syczało klient usuną go sobie elektronicznie,a ja go wyciąłem i wspawałem rurkę po tym zabiegu samochód nie chcę odpalić kręci i nic dodam że na plaka odpali.
    Po podpięciu pod kompa pokazał takie błędy jak na zdjęciu pozdrawiam Opel Vectra C 1.9 cdti 2006r - Nie odpala
  • Helpful post
    grzes85855
    Level 11  
    Sprawdź ciśnienie paliwa...jest błąd regulatora więc pewnie tu jest problem.
    adamski123
    Level 20  
    Witam do filtra paliwa dochodzi paliwo pompka się załącza na 2sek.(nawet mostkowałem przekażnik od pompki) ale jak odkręcę rurkę która wychodzi z pompy wysokiego ciśnienia to nic nie leci pozdrawiam
    adamski123
    Level 20  
    Witam kolegów podmieniłem zawór w pompie i nadal samochód nie pali
  • Helpful post
    marfur30
    Level 25  
    Kolego błąd pokazuje na obwód , jak zawór dobry to sprawdź wiązkę. Pozdro.
    adamski123
    Level 20  
    Witam bardzo dziękuję za zainteresowanie zawór używany sprzedający twierdził że dobry, ale gwarancji nie mam wiązka czyli dwa przewody sprawdzone do samego sterownika.. A idzie sprawdzić ten zawór na stole czy jest sprawny. A może ze sterownika nie wychodzi sygnał na ten zawór.

Dodano po 14 [godziny] 1 [minuty]:

Witam sprawa wygląda tak ze sterownika silnika na zawór po przekręceniu zapłonu wychodzi 8v jak podłączyłem stary zawór to po przekręceniu zapłonu przez chwile buczy i przestaje ,natomiast na używanym nie ma żadnej reakcji pozdrawiam
    adamski123
    Level 20  
    Zamykam tema problemem okazała się wiązka elektryczna