Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs

sojama1 23 May 2019 21:59 1317 2
    sojama1
    Level 2  
    Dzień dobry.
    Mój problem polega na tym że auto miało lekka stluczkę. Wyskoczył czujnik wstrząsów którego trzeba było przycisnąć czarnym przyciskiem dzięki temu auto ponownie można było uruchomić. Jednak nie mogę skasować kontrolki poduszki powietrznej i vsa. Próbowałem skanować błąd stosując metodę na zworkę w żółtym kablu tak jak to robi się często w japońskich autach. Niestety ta metoda nie pomogła. Próbowalem też wymazać błędy kablem i oprogramowaniem Delphi. jednak nie idzie tych 6 błędów wyskakiwać. Żadna z poduszek nie została odpalona jedynka takie błędy pokazuje. Czy wyczysczenie sterownika srs pomoże? Czy jeśli jakiś czujnik jest uszkodzony a oddam modoł srs do regeneracji to po ponownym podpięciu znowu zapiszą się błędy w pamięci eeprom sterownika? Czy możecie kogoś polecić we Wrocławiu kto czyści pamięć w takich sterownikach? Myślę też nad samodzielnym wyczysczeniem pamięci programatorem ale nie wiem czy taki dostanę w miarę tanio. Proszę o sugestie co robić. Pozdrawiam. W załączeniu przesyłam zdjęcia będów. Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs Honda Civic VIII sedan hybryda - Crash data srs

Dodano po 1 [minuty]:

Przez przypadek dodałem za dużo zdjęć błedow. W sumie błędów jest 6 ale kilka się powtarza.

Moderated By CameR:

Zabroniona jest dyskusja na tematy
    (...)
    5-Naprawy sterowników airbag.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3502245.html

mirol
    Level 11  
    Dzień dobry.
    Czy udało Ci się naprawić tą usterkę ?
    Piszę bo mam podobną.
    Pozdrawiam Mirek.
    castin
    Level 24  
    Nie odpaliła, bo ich tam nie miałeś. Pewnie po dzwonie i "januszu" z firmy auto handel import/export, który zaoszczędził na airbagach/napinaczach. Sterownik do czyszczenia/wymiany.