Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Mate 10 Lite RNE L21 - brak systemu, wchodzi do fastboot i eRecovery

27 Maj 2019 22:09 147 9
  • Poziom 3  
    Witam, okolo pół roku temu (kiedy było to jeszcze możliwe) odblokowałem bootloader i wgrałem HAVOC OS. Niestety po tym czasie były jakieś błędy w systemie, więc chciałem wgrać jakiś inny rom. Niestety w TWRP nie było opcji MTP, także nie było możliwości przerzucenia softu przez USB, więc pobrałem starsze TWRP i wrzuciłem przez kartę pamięci, [przez fastboota wyskakiwało FAILED (remote: Command not allowed)], jednak po restarcie TWRP wyparowało (dodam, że po wipe /cache wyskakiwał jakiś błąd, niestety nie pamiętam jaki). Po zrestartowaniu telefon z vol - weszło mi Huawei eRecovery gdzie po wybraniu opcji "Download latest version and recovery" łączy z wifi i po chwili wyskakuje czerwony wykrzyknik w kółku, a pod nim "Getting package info failed". Telefon wchodzi w fastboot po podpięciu do komputera i vol -. Co mogę zrobić? Bardzo proszę o pomoc
  • PCBway
  • Poziom 24  
    Dc-unlocker z aktywacją Dc-phoenix postawi go na nogi.
  • PCBway
  • Poziom 3  
    Nie chcę wydawać pieniędzy, wrzuciłem teraz karta pamięci/dooad/UPDATE.APP i po 5 % error
  • Poziom 24  
    Ostatnio miałem do zrobienia P9 lite z podobną przypadłością i dopiero Dc-Phoenix pomógł.

Jeśli wchodzi w fastboot to zobacz czy nadal masz odblokowany bootloader? Pewnie nie i dlatego nie przyjmuje Ci softu.
  • Poziom 3  
    Sam plik UPDATE.APP powinien mieć 4.01 GB? Bo musiałem specjalnie kupić czytnik kart pamięci żeby sformatować na NTFS. A może że zły soft pobrałem? Jeśli możesz to proszę podrzuć link do tego które powinno być
  • Poziom 24  
    Z drugiego screen wychodzi że masz uwalony bootloader. Bez sprzętu nie zrobisz.
    Najpierw popytaj w okolicy czy ktoś to robi.
    Jeśli chodzi o cenę to ciężko powiedzieć bo każdy inaczej liczy.
  • Poziom 3  
    2 zdj jest podczas power + vol - lub +. Mam gwarancję, myślisz że przyjmą? Boje się że wykryją że bootloader był odblokowany lub nadal jest, da się to może jakoś zatuszować? Podczas włączania telefonu wyskakuje info że nie można tel ufać itd, może jakieś inwazyjne uszkodzenie pcb bez śladów, np. potraktować procek 450 stopni? Rozebrać telefon bez śladu umiem
  • Poziom 24  
    Pierwsza opcja odpada bo sama informacja wskazuję na odblokowany bootloader.
    Drugiej nie polecam bo można przesadzić.
  • Poziom 3  
    W takim razie jeśli nikt nie pomoże to jak uszkodzić płytę aby na nic nie reagowała, oczywiście żeby serwis wymienił ja na gwarancji.