Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka turystyczna jaką polecacie do 250/300 zł na zasilanie sieciowe

10 Cze 2019 20:18 261 5
 • Poziom 20  
  Witam jaką polecacie lodówkę za tą kwotę taką która chłodzi jak należy pod ciągłą pracą na 230V ? Pojemność do 30 L
 • Poziom 43  
  Zależy co rozumiesz przez "chłodzi jak należy"? Moim zdaniem do lodówki turystycznej powinno się wkładać produkty uprzednio schłodzone w normalnej lodówce. Turystyczne schładzają zbyt długo.
 • Poziom 20  
  @vodiczka No tak żeby przechowywać mleko,masło, wędlinę itp, temp. w pomieszczeniu ok.25 st.

  Dodano po 6 [minuty]:

  Co sądzicie o tej CAMRY CR93 ?
 • Poziom 13  
  Jeśli nie będziesz stosował razem z żywnością zamrożonych wkładów do lodówek, to temperatura wewnątrz będzie ok 7 -10 stopni niższa niż na zewnątrz. Po zastosowaniu wkładów przez kilka- kilkanaście godzin temperatura wewnątrz będzie ok 15-20 stopni niższa niż na zewnątrz. A ogólnie to poszukaj takiej z termometrem, będzie łatwiej stwierdzić co się dzieje w środku. Pozdrawiam
 • Poziom 12  
  Wiele lat temu próbowałem ze 3 rożnych firm. Wszystkie działają na tej samej zasadzie i maja bardzo słabą wydajność. Generalnie nie polecam. Mozę lepiej kupić jakąś małą z tradycyjnym agregatem. Wiadomo że na plażę na zabierzesz ale przynajmniej chłodzi. Niestety w takim budżecie się nie zmieścisz :(
 • Poziom 3  
  Lodówki turystyczne to gadżet nie warty uwagi. Chłodzą bardzo niewiele (jak ktoś wcześniej zauważył około 10 stopni to max). Nadają się najwyżej do schłodzenia (i to lekkiego) piwa przed grillem nad jeziorkiem. Szkoda pieniędzy na te elektryczne. Lepiej kup taką na wkłady chłodzące. Efekt ten sam, a koszty mniejsze.
  Naprawdę mające sens są w zasadzie tylko te lodówki, które są używane w kamperach (elektryczne lub gazowe). Ale ich od tak raczej do bagażnika nie włożysz.