Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Accord VII na pierwsze - Potrzebna dorada co do hondy accord

10 Cze 2019 21:00 114 2
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich z forum.
    Potrzebuję pomocy doświadczonych osób co do zakupu hondy accord na pierwsze auto
    Chodzi mi konkretnie o 7-mą generację owego auta.
    Zanim mnie zjedziecie to tak kupuję to auto bo podoba mi sie dużo czytałem o nim że całkiem fajna mało awaryjna fura
    i chodzi mi o to iż wielu z was pewnie wyśmieje mnie że pff 2 litry+ na pierwsze ale autko mam zamiar kupić za ok 3 miesiące
    a aktualnie ogarnąć 2litrówki na Audi A4 moich rodziców (będzie pizdowata jazda ale trzeba autko zrozumieć)
    Chodzi mi głownie o piękny wygląd hondy oraz oczywiście że jest to sedan
    Pulę mojego zainteresowania ograniczyłęm do silników benzynowych.
    Będę wdzięczny za wszystkie komentarze najlepiej od posiadaczy hondy accord VII
    (bez linczu proszę)
    Pozdrawiam. Brelok <3
  • Poziom 3  
    honda jest bardzo dobrym samochodem jeżeli ma hajs to bierz odrazu tam nie ma co się zepsuć jak kupisz w ładnym stanie napewno będzie lepsza niz jakieś tanie bemki które będą drogie w utrzymaniu. jezeli chodzi o wyposażenie jest dość małe fakt najlepsze ma wersja Types z silnikiem 2.4 bo ma esp tempomat i wiele innych ale w przeciwieństwie do innych aut są chociasz mało awaryjne i trzymaja cenę
  • Poziom 26  
    Moja żona miała Hondę , inny model , ale mam porównanie do innych marek . Silniki wysokoobrotowe , pilnuj oleju , bo jak się zaświeci kontrolka , to już jest za póżno. Lepsze wykonanie jak w niemieckich lub francuskich , eksploatacyjne części kupisz bez problemu , ale jak coś poważniejszego to tylko serwis. Coś do jazdy to minimum 25-30 tyś.