Witam, mam problem z Seatem Leonem 2 1.9tdi 105km. Mianowicie jak auto jest zimne odpala za każdym razem. Jak się dobrze nagrzeje czyli po ok 15km silnik gaśnie i nie odpala. Na plaku odpali i później za każdym razem odpala. Po jakimś czasie spowrotem gaśnie i na plaku odpala i można dalej jechać. Na komputerze brak błędów. Co może być przyczyną?
Liczę na podpowiedzi. Pozdrawiam
Liczę na podpowiedzi. Pozdrawiam