Czołem!
Przeprowadziłem się do mieszkania, w którym domofon jest, no cóż, w niezbyt dobrym stanie i również niezbyt działa...
No i chciałbym go sobie wymienić na działający, aby to kurier się nie irytował, że jest ciągle zajęte jak dzwoni.
Niestety sprzęt nie ma przedniej obudowy i nie mam pojęcia co to za model, nie znam się też na tyle aby stwierdzić, na jaki mogę go wymienić (czytając tematy tu na forum wiem, że czasem bywa to problematyczne).
Zdjęcia domofonu załączam, może dacie radę coś z tego ogarnąć, ewentualnie podpowiedzieć co mogę bezpiecznie zakupić i będzie "pasować".
Z góry bardzo dziękuję!
PS. Dodam, że w tym wątku go nie znalazłem https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3289945.html
Przeprowadziłem się do mieszkania, w którym domofon jest, no cóż, w niezbyt dobrym stanie i również niezbyt działa...
Niestety sprzęt nie ma przedniej obudowy i nie mam pojęcia co to za model, nie znam się też na tyle aby stwierdzić, na jaki mogę go wymienić (czytając tematy tu na forum wiem, że czasem bywa to problematyczne).
Zdjęcia domofonu załączam, może dacie radę coś z tego ogarnąć, ewentualnie podpowiedzieć co mogę bezpiecznie zakupić i będzie "pasować".
Z góry bardzo dziękuję!
PS. Dodam, że w tym wątku go nie znalazłem https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3289945.html