Zastanawiam się nad zakupem głośników do grania, słuchania muzyki (mój budżet 400zł). Mam dylemat czy głośniki 2.1 znanej marki z wysokiej półki (logitech), czy głośniki 5.1 mniej znanej marki (Genius) z niższej półki. Jeżeli macie jakieś doświadczenia z tymi głośnikami podzielcie się swoją opinią. Co byście polecili w tej cenie?