Witam.
Mam problem z Orionem jak w temacie. Po włączeniu TV obraz jest zupełnie ciemny - zupełnie czarny ekran. Ale wysokie jest, napięcia +B - 118 V oraz 12 V jest także. Odbiornik po 1h pracy powoli zaczyna się rozjaśnieć. Gdy regulowałem na trafie kontastem nie było reakcji jedynie regulacja jaskrawością na maxa powoduje biały ekran. Przelutowałem płytkę PK i okolice trafa WN.
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Tomasz S
Mam problem z Orionem jak w temacie. Po włączeniu TV obraz jest zupełnie ciemny - zupełnie czarny ekran. Ale wysokie jest, napięcia +B - 118 V oraz 12 V jest także. Odbiornik po 1h pracy powoli zaczyna się rozjaśnieć. Gdy regulowałem na trafie kontastem nie było reakcji jedynie regulacja jaskrawością na maxa powoduje biały ekran. Przelutowałem płytkę PK i okolice trafa WN.
Proszę o pomoc i pozdrawiam.
Tomasz S