Mam Nissana Qashqaia 2.0 2007r benzyna +gaz. Olej Motul 5w40 8100 x-clean, wymieniam co 15 000 KM i od wymiany do wymiany bierze mi od 1L do 2 L. Zastanawiam się czy nie przejść na gęściejszy 10w40 lub na Motul Specific CNG/LPG 5w40 niby specjalny olej do gazu