logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

TV Orion 325AE - jak rozszerzyć obraz na cały kineskop?

sos_usm 15 Wrz 2005 21:01 1179 4
REKLAMA
  • #1 1821285
    sos_usm
    Poziom 10  
    Posty: 49
    Ocena: 6
    Telewizor Orion 325AE, mam problem z obrazem, mianowicie chodzi o to ze obraz nie jest rozciagniety na calym kineskopie.
    Czy telewizor ten posiada funkcje rozszerzenia obrazu jak np w monitorach? bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 1821366
    ogryz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4186
    Pomógł: 391
    Ocena: 134
    Witam!
    Podaj więcej info! Zwężony w pionie czy poziomie? Jeśli w poziomie to czy krawędzie proste czy łuki?
    Pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #4 1824526
    sos_usm
    Poziom 10  
    Posty: 49
    Ocena: 6
    Witam
    Obraz jest zwezony w poziomie, gdzies z 10 cm z kazdej strony, krawedzie proste. W trybie serwisowym czyli za pomoca pilota tak? Nie mam oryginalnego pilota, tylko firmy COM 3688. Da rade tym?
  • #5 1824566
    ogryz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4186
    Pomógł: 391
    Ocena: 134
    Tryb serwisowy zostaw w spokoju. Wymień kondensatory elektrolityczne w zasilaniu linii (będą na 160-250V) i popraw luty w przetwornicy (strona wtórna i pierwotna) oraz w okolicach trafa WN.

    Pozdrawiam.
REKLAMA