Telewizor Orion 325AE, mam problem z obrazem, mianowicie chodzi o to ze obraz nie jest rozciagniety na calym kineskopie.
Czy telewizor ten posiada funkcje rozszerzenia obrazu jak np w monitorach? bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam
Czy telewizor ten posiada funkcje rozszerzenia obrazu jak np w monitorach? bede wdzieczny za pomoc pozdrawiam