Witam, niedawno zakupiłem gsxr k7. Problem tkwi, iż nie miałem w nim podświetlenia rejestracji, a dokładnie było, lecz czasem żarówka się zażyła, a czasem w ogóle. Przyszedł czas by się zająć tym, bo już przegląd tuż, tuż .. Po zdjęciu schowka, ukazały się kable: Na kablu, który nie miał kostki ori (3 pinowy, a z niego 2 piny zajęte do podświetlenia rejestracji) jest masa i dwa 5 V.... Znalazłem jedną kostkę dwu pinową, lecz na niej jest masa i + raz 10 V raz 12 V. Wszystko sprawdzałem po zapłonie na odpalonym. Ładowanie aku jest okey, lecz problem z tym napięciem... Pod co mam się wpiąć, aby zrobić to podświetlenie tablicy? Jeśli nie ten dział, to prosił bym o przeniesienie.
Dodam, że tylną lampę stopu i światła mijania, mam oryginalną ledową .
Dodam, że tylną lampę stopu i światła mijania, mam oryginalną ledową .