logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

suzuki gsxr k7 - Jak podłączyć oświetlenie rejestracji?

lukasz9501 21 Lip 2019 23:31 612 1
REKLAMA
  • #1 18073337
    lukasz9501
    Poziom 10  
    Posty: 46
    Ocena: 12
    Witam, niedawno zakupiłem gsxr k7. Problem tkwi, iż nie miałem w nim podświetlenia rejestracji, a dokładnie było, lecz czasem żarówka się zażyła, a czasem w ogóle. Przyszedł czas by się zająć tym, bo już przegląd tuż, tuż .. Po zdjęciu schowka, ukazały się kable: Na kablu, który nie miał kostki ori (3 pinowy, a z niego 2 piny zajęte do podświetlenia rejestracji) jest masa i dwa 5 V.... Znalazłem jedną kostkę dwu pinową, lecz na niej jest masa i + raz 10 V raz 12 V. Wszystko sprawdzałem po zapłonie na odpalonym. Ładowanie aku jest okey, lecz problem z tym napięciem... Pod co mam się wpiąć, aby zrobić to podświetlenie tablicy? Jeśli nie ten dział, to prosił bym o przeniesienie.

    Dodam, że tylną lampę stopu i światła mijania, mam oryginalną ledową .
  • REKLAMA
  • #2 18097326
    WarningDeadPL
    Poziom 15  
    Posty: 389
    Pomógł: 14
    Ocena: 92
    Jeśli oświetlenie też jest ledowe to może kwestia tego że któryś z ledów się spalił i przerwał obwód.
REKLAMA