Witam wszystkich!
Problem jak w temacie, pralka pierze normalnie, natomiast ma problemy z wirowaniem. Jak się trafi. W cyklu wirowania miesza bębnem, raz szybciej, raz wolniej, próbuje wirowania, znów układa, znów próbuje i tak bodaj trzy razy. Potem wyrzuca błąd. Zmniejszenie prędkości wirowania zwykle niczego nie zmienia. Zwykle, bo czasem bez problemów odwiruje za pierwszym razem, raz przemieściła się pół metra, a raz w czasie próby z pustym bębnem wyrzuciła błąd. Na pusto nie rzuca, więc raczej bęben prosty.
Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi!
P.S. Bardzo przydałaby się serwisówka lub choćby schemat. Gdzie szukać tacho, wiem że w serwisówce samsung wspomina o tym ale niestety nie mam dostępu.
Problem jak w temacie, pralka pierze normalnie, natomiast ma problemy z wirowaniem. Jak się trafi. W cyklu wirowania miesza bębnem, raz szybciej, raz wolniej, próbuje wirowania, znów układa, znów próbuje i tak bodaj trzy razy. Potem wyrzuca błąd. Zmniejszenie prędkości wirowania zwykle niczego nie zmienia. Zwykle, bo czasem bez problemów odwiruje za pierwszym razem, raz przemieściła się pół metra, a raz w czasie próby z pustym bębnem wyrzuciła błąd. Na pusto nie rzuca, więc raczej bęben prosty.
Z góry dziękuje za wszystkie podpowiedzi!
P.S. Bardzo przydałaby się serwisówka lub choćby schemat. Gdzie szukać tacho, wiem że w serwisówce samsung wspomina o tym ale niestety nie mam dostępu.