Witam. Jakie macie sposoby na wprowadzenie rury do budynku? Wczoraj miałem solidny problem z tematem bo świder mi uciekał w bok na glinie i zmarnowalem kilka godzin na tej robocie.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam