logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sposoby wprowadzania rury wodociągowej do budynku.

wacek.wacek 04 Sie 2019 05:03 477 2
REKLAMA
  • REKLAMA
  • #2 18095863
    jarekstryszawa
    Poziom 23  
    Posty: 1052
    Pomógł: 49
    Ocena: 477
    Ale w czym był problem? Budynek podpiwniczony? Wrzuć zdjęcia, coś się wymyśli.
  • #3 18095864
    wacek.wacek
    Poziom 29  
    Posty: 1635
    Pomógł: 98
    Ocena: 282
    Sprawa opanowana tylko pytam jakie inni mają sposoby. To z przebitej posadzki garazowej na wysokosci 40 cm ponad grunt się przebijalem. Ja robię swidrem podkop pod fundament od strony wykopu poziomo i pionowo od strony budynku. Ale glina mi spychała swider i nie mogly sie otwory spotkac. Swider o średnicy 10cm. Wodę lalem i wodą przebijalem. Pytam o wasze sposoby
REKLAMA