Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool AWOE 8559 błąd - kreski kręcące się

04 Sie 2019 13:30 273 9
  • Poziom 11  
    Pralka Whirlpool AWOE 8559 po ustawieniu na jakikolwiek program i włączeniu jej zaczyna wypompowywać wodę i od razu pojawiają się te kreski, które kręcą się w kółko. Co może być przyczyną? Grzałka założona nowa. Proszę o pomoc

• Relpol przekaźniki
  • Poziom 7  
    Programator prawdopodobnie do wymiany i nie ma innej przyczyny, niż to właśnie awaria programatora doprowadziło do takiej awarii pralki. Każdy takową awarię pralki miał. Tyle, że do wymiany prawdopodobnie jest programator. Najprędzej trzeba sprawdzić sam programator, a następnie: przekaźniki, szczotki, silnik, łożyska, triaki itd., aż znajdziesz przyczynę problemu.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    Pralka ma zabezpieczenie przed zalaniem.
    Sprawdź czy nie ma wycieku.
  • Poziom 11  
    Wycieku nie ma ale sprawdzę przekaźniki dzisiaj i dam znać co jest. Dziękuje za podpowiedź.
    :arrow: Poprawiłem TONI_2003

• Poziom 10  
    Parysektom napisał:
    od razu pojawiają się te kreski, które kręcą się w kółko. Co może być przyczyną? Grzałka założona nowa.
    Cześć
    Podaj proszę podać nr. serwisowy zaczyna się na 85XX. Postaram Ci wysłać serwisówkę.
    umiejscowienie tabliczki znamionową znajdziesz tutaj: Link
    Pozdrowienia
  • Poziom 11  
    Po wymianie przekaźników jest to samo, a oto numer serwisowy.
  • Poziom 7  
    może spróbuj wymienić elektronikę/programator oraz najprawdopodobniej triak, oraz przejrzeć po wymianie triaka czy wszystko jest OK. jak nie jest to zgłoś reklamację.

• Poziom 10  
    Cześć
    Przesyłam Ci kody błedów i opis programu testowego. Mam nadzieje, że Ci to coś pomoże...
    Pozdrawiam
    Whirlpool AWOE 8559 błąd - kreski kręcące się Whirlpool AWOE 8559 błąd - kreski kręcące się
  • Specjalista AGD
    W tej pralce jest wszystko ok. ,a to jest wymysł informatyka, który pisał program do tej pralki. W innych pralkach też to widziałem...
  • Poziom 11  
    Moduł wymieniony i wszystko działa. Dziękuję wszystkim za pomoc . Pozdrawiam Tomek