Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] ACER ASPIRE 5740 - Windows 10 i Wurth WoW 5.00.8

04 Sie 2019 20:26 156 6
  • Poziom 11  
    Witam,

Mam problem z uruchomieniem programu Wurth WoW 5.00.8pl. Po kliknięciu na wow.exe nic się nie dzieje, próbowałem uruchamiać jako administrator w trybie zgodności win7. Sprawdzałem czy program nie przechodzi w proces ale też nie. Na Windows 7 wszystko działało jak należy. Widziałem na youtube że ludziom normalnie uruchamia się Wow pod windows 10. Może ktoś z Was ma pomysł jak rozwiązać ten problem.
    ACER ASPIRE 5740 - Windows 10 i Wurth WoW 5.00.8
  • Użytkownik obserwowany
    Musiałbyś - jak dla mnie - bardziej szczegółowo opisać proces instalacji tego WoW na tej nowej maszynie.

No i podać informacje jak przebiegł update do obecnej wersji - na pierwszy rzut oka to zainstalowałeś ten program przed tym jak system dodał uprawnienia do plików. Jednak nie wiedząc jaki był przebieg instalacji (programu i samego OS) nie mogę nic więcej pomoc.

pozdrawiam

[edit: Informacja dla moderatora - nie ma najmniejszego znaczenia czy ten wow to gra czy program diagnostyczny, mogłem się pośpieszyć
    Jednakowoż informacja o uprawnieniach do plików może dotyczyć zarówno gry jak i zaawansowanych programów standalone.
    Meritum sprawy jest zachowane - tzn napisałem podaj więcej informacji o przebiegu instalacji programu i systemu, to że nazwałem ten program grą to nic w porównaniu z błędami merytorycznymi jakie się tu moderuje.

Proszę usuną post jeśli jest aż tak rażąco sprzeczny z waszym regulaminem
    pozdrawiam]
  • Poziom 11  
    leonov napisał:
    A ten Windows 7, też był 64 bit ?

Windows 7 też był 64 bitowy.
  • Poziom 11  
    Dokładnie lokalizacja była problemem 😁