Witam mam problem w passacie B5 1.9 TDI 110 km z 2000roku z układem chłodzenia niechce się odpowietrzyć gdy rano jadę do pracy to wskazówka rośnie na około 60 stopni i nagle spada do zera i za chwilę znowu rośnie do 90 i już jest ok termostat wymieniłem na nowy a gdy odpowietrzam odkręce korek i zsunę przewód od nagrzewnicy to w zbiorniczku cały czas powietrze i w otworze przy nagrzewnicy tak samo powietrze z płynem od czasu do czasu czy to objawy uszczelki pod głowicą czy może nagrzewnica lub jakiś czujnik podpowie ktoś coś