logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] DeLonghi ESAM 4500 - młynek nie mieli, komunikat o pełnym pojemniku na fusy

paulo50 07 Sie 2019 23:10 993 8
REKLAMA
  • #1 18103243
    paulo50
    Poziom 3  
    Posty: 49
    Ocena: 18
    Po załączeniu ekspres standardowo wykona płukanie, natomiast przy przechodzeniu do wykonania kawy nie mieli młynek i pojawia się komunikat, że pojemnik na fusy jest pełny. Młynek jest sprawny! Proszę o poradę, co może być problemem.
  • REKLAMA
  • #2 18111632
    Misiek85
    Poziom 23  
    Posty: 1086
    Pomógł: 26
    Ocena: 540
    To wyciagnij pojemnik na fusy na 15 sec i wloz go z powrotem. A czy to nie komunikat napelnil zbiornik ziarnami? Czy mlynek sie wlacza wgl? Czy milczy po wcisnieciu filizanki?
  • REKLAMA
  • #3 18111925
    paulo50
    Poziom 3  
    Posty: 49
    Ocena: 18
    Nie działa przy wykonaniu kawy, na ostro poza ekspresem młynek działa, fusy itp. sprawdzone.
  • #4 18112187
    Misiek85
    Poziom 23  
    Posty: 1086
    Pomógł: 26
    Ocena: 540
    Co znaczy na ostro poza ekspresem? I o czym mowa o mlynku ziaren czy zaparzaczu?
  • #5 18113757
    paulo50
    Poziom 3  
    Posty: 49
    Ocena: 18
    Mowa o młynku ziaren, który w ekspresie nie działa podpinając na ostro działa.
  • REKLAMA
  • #6 18113948
    Misiek85
    Poziom 23  
    Posty: 1086
    Pomógł: 26
    Ocena: 540
    Pytalem co znaczy na ostro?
  • #7 18113997
    djacek
    Poziom 18  
    Posty: 224
    Pomógł: 19
    Ocena: 29
    Misiek85 napisał:
    Pytalem co znaczy na ostro?

    Pewnie chodzi o podłączenie silnika bezpośrednio do zasilania.

    Dodano po 2 [minuty]:

    paulo50 napisał:
    Po załączeniu ekspres standardowo wykona płukanie, natomiast przy przechodzeniu do wykonania kawy nie mieli młynek i pojawia się komunikat, że pojemnik na fusy jest pełny. Młynek jest sprawny! Proszę o poradę, co może być problemem.

    Może:
    - pojemnik na fusy pełny
    - tacka ociekowa pełna

    Czy zastosowano porady z instrukcji?
    Instrukcja 1

    Instrukcja 2
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #8 18114003
    Misiek85
    Poziom 23  
    Posty: 1086
    Pomógł: 26
    Ocena: 540
    Domyslam sie ale warto pisac po polsku i w miare jasno.
  • #9 19526800
    paulo50
    Poziom 3  
    Posty: 49
    Ocena: 18
    problem rozwiązany.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z ekspresem DeLonghi ESAM 4500, który nie mieli młynka podczas parzenia kawy, a na wyświetlaczu pojawia się komunikat o pełnym pojemniku na fusy. Po kilku wymianach zdań, potwierdzono, że młynka działa poza ekspresem, co sugeruje problem z jego funkcjonowaniem w urządzeniu. Użytkownicy zasugerowali sprawdzenie pojemnika na fusy oraz tacki ociekowej, a także zastosowanie się do instrukcji obsługi. Ostatecznie problem został rozwiązany.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA