Po załączeniu ekspres standardowo wykona płukanie, natomiast przy przechodzeniu do wykonania kawy nie mieli młynek i pojawia się komunikat, że pojemnik na fusy jest pełny. Młynek jest sprawny! Proszę o poradę, co może być problemem.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMisiek85 napisał:Pytalem co znaczy na ostro?
paulo50 napisał:Po załączeniu ekspres standardowo wykona płukanie, natomiast przy przechodzeniu do wykonania kawy nie mieli młynek i pojawia się komunikat, że pojemnik na fusy jest pełny. Młynek jest sprawny! Proszę o poradę, co może być problemem.