Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fiat Ducato - Czy Fiat Ducato laweta może jeździć jako zestaw

10 Aug 2019 14:12 393 3
  • Level 3  
    Interesuje mnie
    Czy Autolaweta Fiat Ducato około 2000 r moze jeździć jako zestaw ( Autolaweta + laweta) w tym przypadku Fiat Ducato (Autolaweta )+ laweta . Fiat Ducato ma ładowność 1500-1700 kg i jak załaduje samochód na Ducato to czy może do tego jeszcze lawetę podpiąć i na nią samochód załadować . Wiem że zestaw będzie ważył ponad 3.5 t i viaTOLL oczywiście wchodzi już w to ale czy Ducato może jeździć jako zestaw ?
  • Level 41  
    Oczywiście że może jeździć, ale to kiepski wybór, auto ma małą moc gnije mocno (przednie podłużnice) oraz kiepskie zawieszenie tylne.
    Rozejrzyj się dookoła, na lawetę+przyczepa polecam Iveco Daily od 2007.
  • Level 3  
    decybel91 wrote:
    Oczywiście że może jeździć, ale to kiepski wybór, auto ma małą moc gnije mocno (przednie podłużnice) oraz kiepskie zawieszenie tylne.

Z jakim silnikiem ?
    Masz jakieś doświadczenia w tym temacie ? Bo szukam osoby która by doradziła mi jaka moc silnika jest optymalna i wgl parę ciekawostek

Dodano po 4 [minuty]:

decybel91 wrote:

Mógłbyś mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie Fiat Ducato 2 o ładowności 1500-1800 kg może przewieźć ładunek o łącznej masie 3 000 kg ( około ) . ?
    Pytam z ciekawości bo prawo się zmienia a ja nie w temacie .
  • Level 41  
    Zawsze jest tak samo. Auto max 3.5 tony plus przyczepa jaką masę dopuszcza dowód rejestracyjny. Wejdź na Facebooku laweciarze.pl czy coś takiego tam lepiej doradzą.