Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Ducato - Czy Fiat Ducato laweta może jeździć jako zestaw

10 Sie 2019 14:12 216 3
  • Poziom 3  
    Interesuje mnie
    Czy Autolaweta Fiat Ducato około 2000 r moze jeździć jako zestaw ( Autolaweta + laweta) w tym przypadku Fiat Ducato (Autolaweta )+ laweta . Fiat Ducato ma ładowność 1500-1700 kg i jak załaduje samochód na Ducato to czy może do tego jeszcze lawetę podpiąć i na nią samochód załadować . Wiem że zestaw będzie ważył ponad 3.5 t i viaTOLL oczywiście wchodzi już w to ale czy Ducato może jeździć jako zestaw ?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 40  
    Oczywiście że może jeździć, ale to kiepski wybór, auto ma małą moc gnije mocno (przednie podłużnice) oraz kiepskie zawieszenie tylne.
    Rozejrzyj się dookoła, na lawetę+przyczepa polecam Iveco Daily od 2007.
  • Poziom 3  
    decybel91 napisał:
    Oczywiście że może jeździć, ale to kiepski wybór, auto ma małą moc gnije mocno (przednie podłużnice) oraz kiepskie zawieszenie tylne.

Z jakim silnikiem ?
    Masz jakieś doświadczenia w tym temacie ? Bo szukam osoby która by doradziła mi jaka moc silnika jest optymalna i wgl parę ciekawostek

Dodano po 4 [minuty]:

decybel91 napisał:

Mógłbyś mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie Fiat Ducato 2 o ładowności 1500-1800 kg może przewieźć ładunek o łącznej masie 3 000 kg ( około ) . ?
    Pytam z ciekawości bo prawo się zmienia a ja nie w temacie .
  • Poziom 40  
    Zawsze jest tak samo. Auto max 3.5 tony plus przyczepa jaką masę dopuszcza dowód rejestracyjny. Wejdź na Facebooku laweciarze.pl czy coś takiego tam lepiej doradzą.