Witajcie,
Nurtuje mnie taka sprawa. Otóż chciałbym zrobić gniazdko na balkonie. Niestety najbliższe gniazdko jest dosyć daleko a takie kucie ścian nie w chodzi w grę. Dlatego pytanie jest następujące. Na balkonie mam lampę, którą włącza się wlacznikiem zaraz przy wejściu na balkon - jest to włącznik podwójny jednak jeden włącznik jest wolny. I pytanie czy istnieje możliwość jakość pociągnąć prąd z lampy I z tego zrobić gniazdko ? Czy trzeba jakoś inaczej
Nurtuje mnie taka sprawa. Otóż chciałbym zrobić gniazdko na balkonie. Niestety najbliższe gniazdko jest dosyć daleko a takie kucie ścian nie w chodzi w grę. Dlatego pytanie jest następujące. Na balkonie mam lampę, którą włącza się wlacznikiem zaraz przy wejściu na balkon - jest to włącznik podwójny jednak jeden włącznik jest wolny. I pytanie czy istnieje możliwość jakość pociągnąć prąd z lampy I z tego zrobić gniazdko ? Czy trzeba jakoś inaczej