Witam.Poszukuje takiego kompletu miernik +przetworniki , całość musi być przenośna.Zaistniała potrzeba pomiaru zużycia prądu przy konkretnych procesać ,Prądy do250A.Może ktoś podsunie mi jakiś pomysl.Widziałem takie przetworniki co można bez konieczności wypinania przewodów zasilających, założyć Chyba cewka rogowskiego, może jest coś troche tańszego.Jakby połączyć to np. Z takim monitorem:MEW -01 SUPLA wifi.Prosze o sugestie.