Lodówka nie daje oznak, nic nie działa. Sprawdziłem dojście napięcia. Zdjęcie 1 wychodzi 230V, zasilana płytka 2 gdzie jest napięcie wyjściowe w granicy 12V, płytka 3 nie ma napięć wyjściowych, natomiast po włączeniu lodówki do kontaktu na płycie zainstalowany jest LED, który mignie i koniec. Lodówka martwa, czy ktoś posiada schemat lub wie, co mogło paść? Dziękuję Tabliczka na zdjęciu.