Witam, czy ktos słyszał o czyms takim? Jutro mam miec rozpiske jak sie podpiac (wiem tylko ze do jakiegos gówna obok procesora) , sygnał, bo mase hehe juz iem gdzie podpiac
. Mam miec tez soft, który zczytuje ID. Jezeli to zadziała, a informowano mnie ze działa z kazdym sagemem, to wreszcie skoncza sie problemy z tym gie odnosnie smoków. Prosiłbym o ewentualne rozwiniecie tematu.