Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kurek napełniania Brotje E/E 24 CTE

02 Lis 2019 20:46 195 3
  • Poziom 2  
    Witam, odpowietrzyłem grzejniki przed uruchomieniem pieca na zimę, oczywiście spadło ciśnienie w instalacji i tu pojawia się problem ponieważ nie mogę w żaden sposób odkręcić kurka napełniania żeby podnieść ciśnienie. Próbowałem nawet kluczem nastawowym jednak nic to nie dało, dodam że jest tam bardzo mało miejsca na jakie kolwiek manewry.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 36  
    Witam, spróbuj odkręcić śrubkę i zdjąć samo plastikowe pokrętło, może uda się sam trzpień zaworu odkręcić kombinerkami i dopuścić wody do układu.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Niestety nie udało się, między kurkiem a rurami jest tak mało miejsca że nie mam jak zrobić nawet najmniejszego obrotu kombinerkami.
  • Poziom 36  
    Witam, można też dopuścić wodę do układu na tak zwanych wariackich papierach, zamontować do grzejnika zawór kulowy, podpiąć się np. Wężem ogrodowym pod zawór czerpalny np.przy zasileniu pralki no i połączyć wężem oba zawory by dopuścić wody do układu, do czasu wymiany zaworka w kotle jest to jedna z prostrzych metod dolania wody do układu c.o
    Pozdrawiam.