Volkswagen Touran 2.0 Tdi 140 KM 2004r.Witam bardzo proszę o podpowiedź w moim Touranie został wymieniony zimering na pompie vacum.Po wymianie ten zimering zepsuł się auto weszło na wysokie obroty zaczął mocno dymic i zgasł. Ponownie został wymieniony zimering, uszczelniacze od pompowtryskiwaczy, wiązki sprawdzone i sa w porządku. Po podłączeniu kompa auto pokazuje komunikat 16680-zapłon cylindra 2 wypadanie zapłonów stały,16684-układ zapłonowy wypadanie zapłonów nieciągły, ale już nie dymi. Zostały przełożone pompowtryskiwacze i po przełożeniu dodaje gazu i auto gaśnie. Co może być? Miesiąc temu wymieniony był rozrząd i rozrząd też w porządku nic sie nie przesunęło. Z góry dziękuję za pomoc.Pomoże ktoś?