Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens m65 tylko service mode

radex3 23 Wrz 2005 00:29 855 3
  • #1 23 Wrz 2005 00:29
    radex3
    Poziom 10  

Witam, mam następujący problem z siemensem m65, nie wykrywa go żadne urządzenie oprócz winswup-a, nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z siemensami noo poza simlock-iem ściągniętym z c35 parę miesięcy temu :D telefon nie włoncza się, nie ładuje a jak jest wyłonczony to co jakiś czas słychać piknięcie ale bardzo cicho, po podpięciu kabla który u mnie jest podłączony pod port com wchodzi w service mode i nic pozatym, wcześniej zanim znalazłem w necie winswup i udało mi się go przeflashować, włonczał się ale pojawiał się dziwny komunikat coś jakby po czesku Vybity akum. więc odebrałem to jako padnięta bateria, wtedy też już nie ładował. Nie znam jego przeszłości ale nie widać ani grzebania w telefonie ani zalania, już nie mam pomyłów ani możliwości naprawy więc proszę was o pomoc.

Aaa, telefon był niby w serwisie we Wrocławiu (ponoć wielki ale umiejętności ich słabe) i powiedzieli że ktoś grzebał w środku nie wiem dlaczego wysnuli taki wniosek oraz stwierdzili że jest wgrany soft od m 55 co jest chyba niemożliwe gdyż użyłem winswup-a M65.

0 3
  • #2 23 Wrz 2005 03:07
    bosseq
    Poziom 17  

ja bym przegrał eeprom o wrzucił full flasha. Przywrócił IMEI i powinien śmigać. Takie rzeczy to zrobisz tylko martechem. Powiedzieli ci tam w serwisie co wiedzieli. Czy gmerane czy nie to swupa wolno ci wgrywać z kolką godną. Od m55 nie da rady wgrać swupa. Musi być dedykowany.

0
  • #3 29 Wrz 2005 15:02
    radex3
    Poziom 10  

właśnie to samo im powiedziałem, no ale skoro taki wielki serwis twierdzi że od m55 to co ja taki mały żuczek mogę, a wracając do tematy czy tylko martechem to zrobie ?? bo nie mam dostępu do niego, może sst go ruszy?? ewentualnie moge go sprzedać za rozsądną cenę żeby ktoś sobie go napraił.

0