Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka cena za spawanie progów (wstawek)

Spawacz 139 fmb 09 Feb 2020 23:17 5202 5
    Spawacz 139 fmb
    Level 2  
    Witam wszystkich.
    Może mi ktoś powie w dziedzinie blacharki samochodowej ile teraz się płaci za np. Wstawienie progow całych, częściowych elementów progow, latanie podłogi oraz latanie podłużnicy. Kolega który ma komis samochodowy z czasu przyprowadza mi do poprawek blacharskich jakieś starocia i właśnie to o cenę za te usługi trochę się poklucilismy ze 3 lata temu i zaprzestałem tej roboty gdyż on uważał ze za wspawanie powiedzmy progu tylko nie całego tylko same części w okolicach kola przedniego i tylnego to za taki el z jego reperaturki chciał mi liczyc po 25 - 30 zł za wstawkę i nie wiele więcej za duże fragmenty podłużnicy. Niedawno znowu zgodziłem się na po spawanie mu kolejnego auta ale nie uzgodniłem z nim znowu ceny a jak się zwykle okazało że roboty było dwa razy więcej niż miało być i teraz znów mam obawę ze za tyle toboty on wyskoczy mi z jakąś stówka. A spawałem teraz tak progi nie całe tylko jak zwykle brzegi ale i od spodu to chyba też jest jako próg oraz znowu w paru miejscach podłużnice oraz podłogę. Cały spod zamazałem bitekcem jak i w środku zabezpieczyłem farbą po zewnątrz ma malować w kolor to tam już nic nie malowałem. Zaraz sprubuje wstawić parę fotek to bardzo bym prosił o jakąś wycenę mojej pracy.
    Jaka cena za spawanie progów (wstawek) Jaka cena za spawanie progów (wstawek) Jaka cena za spawanie progów (wstawek)
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    OPservator
    Level 33  
    Za wstawkę w progu + malowanie dałem 350 i to już było po kosztach u znajomego :)
    genek1000
    Level 34  
    Dla mnie takie prace robi się na godziny . Dziura , dziurze nie równa .
    Jeśli ktoś ma obiekcje co do twojej uczciwości ( będziesz się obijał a nie pracował ) to niech idzie gdzie indziej .
    Jeśli prowadzisz swój warsztat to stawka 50 zł/h to minimum z minimum .
    Spawacz 139 fmb
    Level 2  
    Nie prowadzę zakładu ani nie jestem lakiernikiem poprostu jestem spawaczem i wykonuje różne fuchy po pracy we własnym garażu tylko że teraz te ceny się tak zmieniają ze nie można nadążyć jak się nie robi tego na codzień a u mnie to różnie, wszystko się robi aby płacili. 😄😀Dzięki za od pozdrawiam.
    karolark
    Level 42  
    Tez uważam że 60zl/h to minimum