Witam
Dostałem termomixa od babci. Babcia powiedziała ze go używała. Ale ostatnim razem włożyła wtyczkę do prądu silnik rozkręcił się na max obroty i zaraz się wyłączył. Od tego czasu wyświetlacz nic nie pokazuje i termomix nie działa.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam
Dostałem termomixa od babci. Babcia powiedziała ze go używała. Ale ostatnim razem włożyła wtyczkę do prądu silnik rozkręcił się na max obroty i zaraz się wyłączył. Od tego czasu wyświetlacz nic nie pokazuje i termomix nie działa.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam