Dzień dobry! Mam problem
Wymieniałam uszczelki siłownika i uszczelkę baristy, bo spod ekspresu ciekła woda. Niestety po ponownym uruchomieniu pojawia się błąd nr 51 i prośba o kontakt z infolinią. Na infolinii pani twierdzi, że to błąd związany z zasilaniem i odłączenie ekspresu od prądu na 15 minut załatwi sprawę, niestety nie. Czy ktoś potrafi mi pomóc?
Wymieniałam uszczelki siłownika i uszczelkę baristy, bo spod ekspresu ciekła woda. Niestety po ponownym uruchomieniu pojawia się błąd nr 51 i prośba o kontakt z infolinią. Na infolinii pani twierdzi, że to błąd związany z zasilaniem i odłączenie ekspresu od prądu na 15 minut załatwi sprawę, niestety nie. Czy ktoś potrafi mi pomóc?