Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Uszkodził się Android w smarfonie Lenovo 1000m po automatycznej aktualizacji

18 Lut 2020 08:55 126 4
 • Poziom 8  
  W smartfonie Lenovo(A512) wersja A1000m podczas automatycznej aktualizacji systemu (Android 4) została przerwana aktualizacja i pojawił się błąd.
  Pod dalszym użytkowaniu smartfon przerwał pracę i zaczął się od nowa załączać. Proces ten trwa bez końca, to znaczy w smartfonie pokazuje się okno startowe a następnie zaczyna się animacja Lenovo po czym wraca do punktu wyjścia i ponownie się załącza pokazuje animacje Lenovo i ponownie się załącza. Proces ten trwa cały czas bez końca, telefon można jedynie wyłączyć, wyjmując baterie.
  Jak można poradzić sobie z powstałym uszkodzeniem. Czy istnieje w smartfonie jakaś partycja startowa z której na przykład z pozycji komputera można takie urządzenie uruchomić.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 8  
  Problem polega na tym że Android (4.4 KitKat) w ogóle się nie uruchamia. Po włączeniu w smartfonie pokazuje się napis Lenovo na czarnym ekranie a następnie po pewnym czasie ekran zmienia się na biały i pokazuje się animacja Lenovo i ponownie się telefon załącza i ten proces się powtarza. Żadne przyciski głośności i zasilania nie reagują Czy w tej sytuacji jest możliwe wgranie nowego programu Androida bo ten, który już jest w smartfonie jest już bezpowrotnie uszkodzony.
 • Poziom 30  
  Te kombinacje robisz na wyłączonym telefonie i nie zawsze zaskoczy. Pozatym poszukaj jak robi się hard reset pod Lenovo głównie. Kombinacja może być inna. A jak nie to wgrać system od nowa o ile płyta główna albo boot nie poszedł. Poszukaj programu.

  Tutaj chyba masz :
  https://support.lenovo.com/by/pl/solutions/ht117028
 • Poziom 8  
  Ostatnia porada była SUPER hard reset opisanym sposobem rozwiązał problem - a już elektronicy (spece od komputerów w miejscu w którym pracuję) kazali mi ten telefon wyrzucić bo stwierdzili że już nic tu się zrobić nie da. A jednak się dało i za to wielkie dzięki.