Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamMieta1234 napisał:W domku - przy zasilaniu "ze słupa" powinny być ochronniki T1 i T2.Mam pytanko czy mogę zastosować ogranicznik tego typu do domowej rozdzielnicy.
Mieta1234 napisał:Na to pytanie nikt nie odpowie.
Dokładnie chodzi mi o to czy ten spełnia wszystkie normy