Witam! Podłączyłem dzisiaj nową płytę indukcyjną pod napięcie 400V. I po włączeniu i próbie gotowania wody, po krótkiej chwili wyskoczył mi komunikat ,,E6" i przestały działać dwa pola grzewcze. Według instrukcji obsługi błąd ten oznacza ,,zbyt niskie napięcie". Dziwne, bo w ten sam sposób i na tym samym kablu i tym samym zabezpieczeniu była podpięta stara płyta,która mi się zbiła. Nie wiem, czy jest jakiś problem z instalacją, czy może jakaś wada i lepiej zgłosić się do serwisu? Pozdrawiam.