Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera Hikvision DS-2CD2051G1-IDW1 przycinanie obrazu

19 Lut 2020 13:10 414 12
  • Poziom 9  
    Witam. Potrzebuje pomocy w konfiguracji ustawien kamery. Problem polega na tym ze jak lacze sie z kamera z poza sieci domowej obraz bardzo przycina i dziek tak samo.Podejzewam ze problem jest w ustawieniach kamery. Moglby ktos doradzic co i jak ustawic zeby problem przestal wystepowac ? Dodam jeszcze ze lacze sie z kamera przez aplikacje Hik-connect a kamera jest podlaczona do routera poprzez sie wifi.
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Jaką masz prędkość łącza internetowego? Download i upload?
    Sam internet raczej bez zastrzeżeń.

pchelasty1 napisał:
    kamera jest podlaczona do routera poprzez sie wifi.

Podłącz kamerę po kablu i sprawdź czy się poprawi podgląd zdalny.
  • Poziom 9  
    dawidedziu napisał:
    Sam internet raczej bez zastrzeżeń.

pchelasty1 napisał:
    kamera jest podlaczona do routera poprzez sie wifi.

Podłącz kamerę po kablu i sprawdź czy się poprawi podgląd zdalny.

Hm będzie ciężko bo nie mam drabiny ale spróbuję coś wymyślić.
    pchelasty1 napisał:
    Hm będzie ciężko bo nie mam drabiny ale spróbuję coś wymyślić

Jeśli podłączysz kamerę kablem do routera to będziesz wiedział czy się coś poprawi czy nie. I sprawdź działanie podglądu w różnych godzinach - wcześnie rano, w południe, wieczorem i w nocy.
  • Poziom 9  
    Witam. Nie wiem jak to się stało ale po jakimś czasie wszystko się ustabilizowało i teraz działa wszystko dobrze.
  • Poziom 9  
    Mam jeszcze pytanie czy ta kamera bedzie dzialac z taka nagrywarka Dahua NVR1B04HC-4P/E przez PoE? I jesli bedzie dzialac to z jakiej aplikacji bede musial korzystac Dahua czy Hi connect? Dzieki
  • Poziom 9  
    Witam nie chce zakładać nowego tematu więc opiszę mój problem tutaj. Nie było dzisiaj kilka godzin prądu i jak wszystko wróciło to mam teraz problem z tą kamerą jak chcę zrobić podgląd z aplikacji to pokazuje się komunikat "urządzenie jest przełączone do trybu offline" dodam jeszcze że przez przeglądarkę na laptopie wszystko działa. Jeśli by mógł ktoś pomóc byłbym wdzięczny. Dzięki
  • Poziom 14  
    Kamera jest połączona z platformą?
    W zakładce sieci i dostęp do platformy masz online?
  • Poziom 14  
    Sprawdzić czy kamera ma dostęp do platformy. Jeżeli nie masz dostępu do ustawień kamery to nic za bardzo nie zrobisz
  • Poziom 9  
    Mam dostęp do ustawień kamery poprzez przeglądarkę internetową. Wiem bo zanim wyszedłem do pracy to normalnie się połączyłem z laptopa i działał podgląd na żywo i miałem dostęp do ustawień ale akurat nie sprawdziłem czy jest dostęp do platformy. Ale jeśli nie mam dostępu do platformy to jak mam to znów ustawić żeby było ok?

Sprawdziłem dostęp do platformy jest "status rejestracji niepodłączony" jak mam to zrobić żeby był dobrze?