Witam.
Kupiłem takiego dziada do przeglądania stron w sieci. Mam taki problem tj. cały czas po wyłączeniu komputera mruga zielona dioda od zasilania w sekwencji 4 mrugnięcia 1 sek przerwy i tak w kółko, dodatkowo komputera nie można "ponownie uruchomić". Wyłącza się i koniec, nie można go już włączyć. Trzeba przytrzymać przycisk bo nic nie reaguje. Znalazłem w sieci na supporcie HP opis code mrugania ale tam piszą o czerwonej diodzie a u mnie jest zielona. Piszą, że niby zasilacz przyciszony albo wymienić płytę systemową :/.
Kupiłem takiego dziada do przeglądania stron w sieci. Mam taki problem tj. cały czas po wyłączeniu komputera mruga zielona dioda od zasilania w sekwencji 4 mrugnięcia 1 sek przerwy i tak w kółko, dodatkowo komputera nie można "ponownie uruchomić". Wyłącza się i koniec, nie można go już włączyć. Trzeba przytrzymać przycisk bo nic nie reaguje. Znalazłem w sieci na supporcie HP opis code mrugania ale tam piszą o czerwonej diodzie a u mnie jest zielona. Piszą, że niby zasilacz przyciszony albo wymienić płytę systemową :/.