Witam. Podoba mi się dźwięk głośników estradowych wiec chciał coś do salonu kupić, pomysł padł na EV gdyż usłyszałem je na yt https://www.youtube.com/watch?v=1bj1BDSZpgk i bardzo ładnie grają, czy bez subwoofera się obejdzie ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamkaro9522 napisał:Podoba mi się dźwięk głośników estradowych wiec chciał coś do salonu kupić
karo9522 napisał:czy bez subwoofera się obejdzie ?