Mam w mieszkaniu ogrzewanie c.o. "z miasta" oraz klimatyzator (pompa ciepła).
Poszukuję sposobu by regulować w pokoju temperaturę w taki sposób by priorytet na ogrzewanie miał klimatyzator tylko wtedy gdy na zewnątrz jest temperatura ponad +7°C. Gdy na zewnątrz temperatura spadnie poniżej, funkcje ogrzewania przejmą grzejniki.
Czy ktoś z Państwa próbował już kiedyś regulować ogrzewanie mieszkania w podobny sposób?
Klimatyzator Hisense ze sterowaniem przez Wifi, grzejniki w tej chwili sterowane są głowicami termostatecznymi Danfoss.
Poszukuję sposobu by regulować w pokoju temperaturę w taki sposób by priorytet na ogrzewanie miał klimatyzator tylko wtedy gdy na zewnątrz jest temperatura ponad +7°C. Gdy na zewnątrz temperatura spadnie poniżej, funkcje ogrzewania przejmą grzejniki.
Czy ktoś z Państwa próbował już kiedyś regulować ogrzewanie mieszkania w podobny sposób?
Klimatyzator Hisense ze sterowaniem przez Wifi, grzejniki w tej chwili sterowane są głowicami termostatecznymi Danfoss.