logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Odblokowanie Navitel MS700 - Wgranie iGO czy AutoMapy?

gradek83 22 Lut 2020 16:52 4842 4
REKLAMA
  • #1 18486787
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    Witam mam takie pytanie czy na obecną chwilę jest szansa odblokować taką nawigację Navitel MS700 tak aby można było np wgrać iGO albo AutoMapę i nadal móc korzystać z oryginalnej navitel ?
    Wgląd w główny folder i folder navitel poniżej.
    Spoiler:
    Odblokowanie Navitel MS700 - Wgranie iGO czy AutoMapy? Odblokowanie Navitel MS700 - Wgranie iGO czy AutoMapy?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 18487504
    vaczak
    Poziom 22  
    Posty: 413
    Pomógł: 50
    Ocena: 141
    Witam
    Tak, jest to możliwe, Ale operacja spowoduje utratę gwarancji.

    Plik Navitel i rozszerzenie pliku Navite.update nie są wyświetlane. exe lub nie ma rozszerzenia?

    Czy dane się zgadzają (proszę sprawdzić)?:
    Data from MS700 device:
    Processor: MStar MSB2531 800MHz, Cortex A7
    OS: Linux? lub WinCe?
    ROM: 8GB
    RAM: 256MB DDR3
  • REKLAMA
  • #3 18487695
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    vaczak napisał:
    Plik Navitel i rozszerzenie pliku Navite.update nie są wyświetlane. exe lub nie ma rozszerzenia?

    Nie ma rozszerzenia.
    Odblokowanie Navitel MS700 - Wgranie iGO czy AutoMapy?
    Załączniki:
    • Navitel_MS700_User_Manual_VGL.pdf (15 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 18487960
    vaczak
    Poziom 22  
    Posty: 413
    Pomógł: 50
    Ocena: 141
    Ok, Linux!
    Wyślę ci linki
  • #5 18488454
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    Właściciel nawigacji nie zgodził się na modyfikacje i utratę gwarancji.
REKLAMA